WRACAMY DO PRACY!

Już w poniedziałek wracamy do naszych zajęć! Otwieramy Biblioteki i prace wznawiają Amatorskie Sekcje Artystyczne. Wszystko odbywać się będzie w pełnym reżimie sanitarnym i ograniczeniach zalecanych przez Ministerstwo Zdrowia i GIS. Najważniejsze zasady dotyczące funkcjonowania bibliotek:

– w bibliotekach będzie przebywać mogła 1 osoba,
– książki podawać będzie tylko i wyłącznie pracownik biblioteki,
– książki oddawane będą trafiały na 3 – dniową kwarantannę,
– obowiązkowa będzie dezynfekcja rąk i maseczka ochronna.

Ruszają również następujące sekcje (od 25 maja):
– wspinaczkowa dla dzieci (12 uczestników),
– plastyczna (5 uczestników),
– szachowa (8 uczestników),
– piłkarska (14 uczestników).

Sekcja tańca break dance wystartuje 3 czerwca. Udział będzie mogło brać jednocześnie 12 uczestników. Pozostałe sekcje i kluby wrócą dopiero we wrześniu.
Dla wszystkich nas jest to nowa sytuacja i prosimy o wyrozumiałość. Staramy się udostępnić jako jedni z pierwszych nasz Ośrodek Kultury dla mieszkańców. Najważniejsze jest bezpieczeństwo nas wszystkich. Szczegółowe informacje dotyczące ponownego otwarcia znajdują się we wszystkich naszych placówkach