Wystawy w spa Aniołek

SPA Aniołek czyli Srebrnogórska Przestrzeń Artystyczna. Miejsce klimatyczne i idealne na np. wystawy. Obecnie ze względów epidemicznych nie jest dostępny dla zwiedzających jednak od strony ulicy Zimowej można dojrzeć w środku budynku prace Jarosława Góreckiego – mieszkańca Srebrnej Góry.

Wystawa pt.: „Elementy czasu” przyciąga uwagę i jest bardzo intrygująca.

Na rok 2021 planujemy dwie kolejne wystawy! Jedna to wystawa prac Mariusza Kędzierskiego, a druga to owoc piątkowego spotkania z panem Jarosławem Dąbrowskim prezesem Sudeckie Towarzystwo Fotograficzne. Jeśli tylko będzie możliwość organizacji Majówki to równocześnie w SPA będzie możliwość obejrzenia bardzo ciekawej wystawy! Współpraca z STF zapowiada się owocnie. Efekty wkrótce!