STARTUJĄ AMATORSKIE SEKCJE ARTYSTYCZNE

Już w poniedziałek (13 września) ruszają zajęcia Amatorskich Sekcji Artystycznych organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Stoszowicach! Wśród nich nowe propozycje: gimnastyka na wesoło dla dzieci i Sąsiedzki Klub Spotkań (SKS), który ma na celu integrację środowisk międzypokoleniowych.

Nowością także jest konieczność wprowadzenia opłat za zajęcia dla dorosłych. Zgodnie z przyjętym kalendarzem artystycznym, aktywność w ramach ASA została podzielona na dwa semestry. Pierwszy to okres od 1 października do 31 stycznia (4 miesiące), a drugi to okres od 14 lutego do 15 czerwca (4 miesiące). Opłaty nie są wygórowane, mogą być rozliczane miesięcznie i przedstawiają się następująco:

– sekcja fitness dla dorosłych (160 zł za semestr lub 40 zł miesięcznie – 5zł za zajęcia)
– sekcja jogi (200 zł za semestr lub 50 zł miesięcznie – 6,25 zł za zajęcia)
– Sąsiedzki Klub Spotkań (120 zł za semestr lub 30 zł miesięcznie – 7,50 zł za zajęcia)
– sekcja wspinaczki dla dorosłych (160 zł za semestr lub 40 zł miesięcznie – 10 zł za zajęcia).

Po wielu dyskusjach zdecydowano o bezpłatnych zajęciach dla dzieci w sezonie artystycznym 2021/2022. Zachęcamy do zajęć i odwiedzania Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Stoszowicach.