Sekcje GOKSiR – już od 3 października!

Już 3 PAŹDZIERNIKA startują Amatorskie Sekcje Artystyczne! 🥳

W ramach naszych sekcji zorganizowane zostaną cykliczne zajęcia oraz warsztaty, które poprowadzą wykwalifikowani instruktorzy z pasją. 😊

W budynku GOKSiR w Stoszowicach odbywać się będą m.in. takie zajęcia jak: Kick-boxing, Szachy dla dzieci i młodzieży,✔️ Zajęcia plastyczno-techniczne, Joga dla dorosłych, Zajęcia komputerowe dla seniorów, Ceramika dla dzieci i dorosłych, Zbiórki harcerskie, Wspinaczka dla dzieci i dorosłych, Zajęcia fizjoterapeutyczne, Warsztaty breakdance oraz Zajęcia ruchowe dla dzieci i dorosłych.

Na boisko sportowe w Budzowie znów wyjdą nasi utalentowani, młodzi piłkarze w ramach sekcji WKS ŚLĄSK Wrocław / Filia Gmina Stoszowice. ⚽️

Ponadto w Filia biblioteczna Stoszowice oraz Filia biblioteczna Przedborowa rozpoczną się cotygodniowe warsztaty plastyczne dla dzieci i młodzieży. 🎨

Zapisy na poszczególne sekcje trwają do 21 WRZEŚNIA pod numerem telefonu 74 8164 552 bądź w siedzibie GOKSiR w Stoszowicach – Ul. Letnia 10, Srebrna Góra.

*poszczególne zajęcia częściowo odpłatne.