60 lat biblioteki!

Nasza Gminna Biblioteka Publiczna w Srebrnej Górze skończyła dokładnie 60 lat! W planach mieliśmy wspólne świętowanie z Czytelnikami. Niestety sytuacja epidemiczna wymusiła na nas zmianę formuły.

Dziękujemy za obecność wszystkim wyjątkowym Gościom. Było nam niezmiernie spotkać się i powspominać! Prezenty są bardzo piękne i praktyczne! I właśnie dzisiaj dostaliśmy bardzo dobrą informację! Po skutecznym odwołaniu otrzymaliśmy kwotę ponad 24 000 zł na informatyzację wszystkich naszych placówek bibliotecznych z programu „Kraszewski. Komputery dla bibliotek” Instytutu Książki!

Z naszym wkładem własnym już wkrótce pozyskamy sprzęt za ponad 28 000 zł.

Wszystkim naszym Czytelnikom życzymy dużo wrażeń podczas wędrówki pomiędzy stronami naszych książek!
Zapraszamy do naszej Galerii 🙂