Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2022

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze 2022

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych Gminy Stoszowice to gminna impreza, honorująca zasługi dzielnie nam służących druhów Ochotniczych Straży Pożarnych z naszej gminy, którzy przez cały rok nieustraszeni ruszają tam, gdzie ludzie potrzebują pomocy.

Podczas zawodów strażacy sprawdzą swoje siły w różnych konkurencjach, które wyłonią tegorocznego zwycięzcę. Odbędzie się także uroczyste przekazanie samochodów ratowniczo-gaśniczych dla wybranych sołectw oraz piknik strażacki.

Tegoroczna edycja imprezy odbędzie się na boisku sportowym w Lutomierzu.Jednocześnie z Zawodami Sportowo-Pożarniczymi odbywać się będzie Gminny Dzień Dziecka.

Zapraszamy wszystkie dzieci z naszej gminy do wspólnej zabawy.

Organizatorami wydarzeń są: GOKSiR w Stoszowicach, Gmina Stoszowice, OSP Lutomierz, Sołectwo Lutomierz

Skip to content

Korzystając ze strony zgadzasz się na używanie plików cookies, które są instalowane na Twoim urządzeniu. Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close